ERJP06F2203V
MFR.Part #
ERJP06F2203V
JLCPCB Part #
C416989
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS