ERJ-H2RF5110X
MFR.Part #
ERJ-H2RF5110X
JLCPCB Part #
C3987959
Description
-55℃~+175℃ 100mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS