TXS2SA-LT-4.5V
MFR.Part #
TXS2SA-LT-4.5V
JLCPCB Part #
C1560879
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.5V 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS