ERJ-U1TD2260U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2260U
JLCPCB Part #
C1709126
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS