ERJ-P06D8252V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06D8252V
JLCPCB Part #
C4229653
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS