ERJ-B2BJ6R8V
MFR.Part #
ERJ-B2BJ6R8V
JLCPCB Part #
C4160029
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS