ERJ-B2BF6R8V
MFR.Part #
ERJ-B2BF6R8V
JLCPCB Part #
C4217330
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS