ERJ-B1CJR018U
MFR.Part #
ERJ-B1CJR018U
JLCPCB Part #
C4174637
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 2W Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS