ERJ-B1CJR013U
MFR.Part #
ERJ-B1CJR013U
JLCPCB Part #
C4228888
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 2W Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS