ERJ-B1BF9R1U
MFR.Part #
ERJ-B1BF9R1U
JLCPCB Part #
C6614081
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS