ERJ-U6RD5362V
MFR.Part #
ERJ-U6RD5362V
JLCPCB Part #
C4237056
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS