ERA-8PEB1913V
MFR.Part #
ERA-8PEB1913V
JLCPCB Part #
C5688490
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS