RN73H1JTTD1892A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1892A25
JLCPCB Part #
C4222773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS