ERJ3GEYJ103V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ3GEYJ103V
JLCPCB Part #
C169849
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS