ERJ-L12UF68MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF68MU
JLCPCB Part #
C4035473
Description
-55℃~+125℃ 500mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS