ERA-8APB9760V
MFR.Part #
ERA-8APB9760V
JLCPCB Part #
C4323595
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS