ERJ3EKF1782V
MFR.Part #
ERJ3EKF1782V
JLCPCB Part #
C403030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS