ERJ2RKF95R3X
MFR.Part #
ERJ2RKF95R3X
JLCPCB Part #
C2077037
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS