ERJ6ENF1602V
MFR.Part #
ERJ6ENF1602V
JLCPCB Part #
C413299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS