ERA-2AED3920X
MFR.Part #
ERA-2AED3920X
JLCPCB Part #
C20013758
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS