ERJ2RKF3831X
MFR.Part #
ERJ2RKF3831X
JLCPCB Part #
C3025681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS