ERJ-HP6J681V
MFR.Part #
ERJ-HP6J681V
JLCPCB Part #
C4164451
Description
-55℃~+175℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS