ERJ2RKF34R0X
MFR.Part #
ERJ2RKF34R0X
JLCPCB Part #
C3025683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS