ERJ-T14LM182U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T14LM182U
JLCPCB Part #
C20024291
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS