ERJ-2RKD1963X
MFR.Part #
ERJ-2RKD1963X
JLCPCB Part #
C4263206
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS