EEU-TP1V621B
MFR.Part #
EEU-TP1V621B
JLCPCB Part #
C5114456
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+135℃ 1.395A@120Hz 12.5mm 22mm 35V 4000hrs@125℃ 5mm 620uF ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS