ERJ-12SF8450U
MFR.Part #
ERJ-12SF8450U
JLCPCB Part #
C20019982
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS