ERJ-12SF60R4U
MFR.Part #
ERJ-12SF60R4U
JLCPCB Part #
C20019938
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS