ERJ-U14D2051U
MFR.Part #
ERJ-U14D2051U
JLCPCB Part #
C4359920
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS