ERG-2SJ620A
MFR.Part #
ERG-2SJ620A
JLCPCB Part #
C6944976
Description
-55℃~+235℃ 2W 62Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS