ERJ-U08D7871V
MFR.Part #
ERJ-U08D7871V
JLCPCB Part #
C2127091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS