ERA-8VEB1470V
MFR.Part #
ERA-8VEB1470V
JLCPCB Part #
C7183644
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS