ERJ-P03D7151V
MFR.Part #
ERJ-P03D7151V
JLCPCB Part #
C4229403
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS