ERA-3VEB2201V
MFR.Part #
ERA-3VEB2201V
JLCPCB Part #
C1858427
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS