ERA-3ARB4751V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3ARB4751V
JLCPCB Part #
C1705714
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS