ERA-3VRB1242V
MFR.Part #
ERA-3VRB1242V
JLCPCB Part #
C4212289
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS