ERA-2VPB2551X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VPB2551X
JLCPCB Part #
C3975552
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS