ERA-2VPB2552X
MFR.Part #
ERA-2VPB2552X
JLCPCB Part #
C6613553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS