ERJ-8CWJR050V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR050V
JLCPCB Part #
C2079729
Description
-55℃~+125℃ 1W 50mΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS