ERJ-P08J121V
MFR.Part #
ERJ-P08J121V
JLCPCB Part #
C2077709
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1kV 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS