ERA2AEB473X
MFR.Part #
ERA2AEB473X
JLCPCB Part #
C543615
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS