ERJ-U12F1000U
MFR.Part #
ERJ-U12F1000U
JLCPCB Part #
C1014550
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS