ERA-1ARC1211C
MFR.Part #
ERA-1ARC1211C
JLCPCB Part #
C19533107
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS