ERA-1AEB1211C
MFR.Part #
ERA-1AEB1211C
JLCPCB Part #
C4019006
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS