ERJ-P6WF7320V
MFR.Part #
ERJ-P6WF7320V
JLCPCB Part #
C4194122
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS