EEUEB1E470S
MFR.Part #
EEUEB1E470S
JLCPCB Part #
C278518
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 25V 2mm 47uF 5000hrs@105℃ 55mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS