ERJ-1GJF1332C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1332C
JLCPCB Part #
C20021108
Description
-55℃~+125℃ 13.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS