ERJ-UP8F1542V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1542V
JLCPCB Part #
C2123381
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS