EET-HC2G151HA
MFR.Part #
EET-HC2G151HA
Description
-25℃~+105℃ 1.216Ω@120Hz 1.232A@10kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 400V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS