ERJ-PA3D8250V
MFR.Part #
ERJ-PA3D8250V
JLCPCB Part #
C4188820
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS